Hořešovičky 3. Hořešovičky 273 74
8:00 - 18:00 Pondělí - Pátek
Non Stop
+420 725 951 220

Čištění autosedaček


Časová náročnost: 2,5h až 5h, se schnutím vozidla 7 až 8 hodin

Postup:

Začínáme vysáváním hrubých nečistot po celém automobilu.  Po vysávání nastupuje tepování sedaček a koberců včetně kufru. Po tepování kompletně vyčištíme a ošetříme plasty v autě.  Vyčistíme mezidveřní prostory a okenní rámy. 

Vysávání provádíme profesionálním vysavačem s vysokým sacím výkonem od německé společnosti Kärcher. Na tepování máme profesionální stroj od firmy Kärcher Puzzi 8/1. Použitá autokosmetika je šetrná k vašemu interiéru. Zároveň si však poradí i s problematickými místy. Požíváme autokosmetiku společnosti Kärcher, Nasucho.

Naše služba vám dá zapomenout na okopané a špinavé plasty a zašedlé sedačky se skvrnami. Možná si vzpomenete na den, kdy jste vyjížděli se svojí károu z autosalónu s příslibem, že se o ní budete starat.

Čištění autosedaček

Vysvětlení: Proces tepování sedaček či stěn je prováděn speciálními extraktory firmy kärcher či wap. Při jednom tahu speciálním nástavcem extraktor napustí sedačku čisticí směsí pro sedačky a následně kapalinu ze sedaček v jednom tahu odsaje vysokým tlakem. Pokud jsou sedačky hodně zanešené, tento proces se opakuje dokud se nedosáhne kýženého výsledku nových voňavých sedaček. Samozřejmě, že tento postup je prováděn i na tepování dalších částí interiéru např. koberečku, kufru či stropu.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *